Szkoła
narciarska

dla dorosłych i dzieci

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym, małym dzieckiem lub dorosłym, TOM-SPORT ma program odpowiadający Twoim aspiracjom. Nasz pogodny i doświadczony zespół przeniesie Ciebie i Twoją rodzinę na wyższy poziom w środowisku doskonale dostosowanym do dostarczenia tych wyjątkowych wrażeń zimowych.

Witamy w szkole narciarskiej, na którą zasługujesz.

Dlaczego my? Dlatego:
Najlepsza szkoła ever z najwspanialszym instruktorem jakiego nasze chłopaki mogli mieć do nauki! Polecamy zdecydowanie - Jacek i Leszek " "Pod wieloma względami to miejsce jest wyjątkowe! Kameralny, wręcz sielankowy charakter sprawia, że zarówno dzieciaki, jaki i starsze pokolenie czuje się tam fantastycznie. Miejsce idealne dla osób, które zaczynają swoją przygodę z nartami. Zwłaszcza dla dzieciaków.
Wszyscy instruktorzy to zgrana ekipa, która łączy w sobie doświadczenie z super podejściem do dzieciaków - (wiedzą doskonale, kiedy przerwać lekcje, żeby nie spowodować traumy u najmłodszych:). Poza tym obsługa wyciągu!
Mama Tomka to po prostu złota Kobieta, która nie pozwala rodzicom zamarznąć, czekając na swoje pociechy. Na koniec dziewczyny w wypożyczalni sprzętu - kolejne cudo! Namówiły starego faceta na lekcje z dzieckiem:)!!!
Kto dobrze jeździ dostanie lizaka i może coś więcej:) Patrząc na inne szkółki, w których panuje niesamowity tłok i "szablonowe" podejście do dzieciaków to ta szkółka jest tego zaprzeczeniem!!! ps. za te zakwasy po godzinnej nauce liczę na zniżki przy najbliższej okazji!

Szkoła narciarska
dla dzieci

Serdeczne dzięki dla instruktora Sebastiana za uśmiech, serce, cierpliwość, dawkę wiedzy i za podejście do naszych dzieci <3 , ale też i do dorosłych.Doceniamy i ciepło pozdrawiamy.

Bart, Hania z Rodzicami

szkoła narciarska dla dzieci
tom-sport świeradów-zdrój

Szkoła narciarska
dla dorosłych

"Tom-Sport to szkoła ze świetną atmosferą, miłymi i pomocnymi instruktorami. Pan Tomek ma rewelacyjne podejście do dzieci :)"

"Córka dzięki godzinnej nauce z instruktorem Szymkiem zrobiła furorę na pozostałych stokach. Rewelacyjnie nauczył ją !!!! Wszyscy dopytywali kto ją tak nauczył a to był dopiero jej debiut w tym roku w wieku 5,5 roku. Gorąco polecam to miejsce!!! Można też płacić Benefitem"

Cennik
szkoleń indywidualnych
godzina lekcyjna to 45 min.

Czas 1 osoba 2 osoby 3 osoby 4 osoby
1 godz. (45min) 150,00 PLN 100,00 PLN/os 80,00 PLN/os 70,00 PLN/os
razem   200,00 PLN 240,00 PLN 280,00 PLN
Grupa od 5 osób

60,00 PLN/osoba

  • Godzina lekcyjna trwa 45minut.
  • Ceny nie zawierają opłat za sprzęt i wyciągi.
  • Organizujemy również zawody dla dzieci i młodzieży (slalom, tor przeszkód itp.)