Szkoła
narciarska

dla dorosłych i dzieci

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym, małym dzieckiem lub dorosłym, TOM-SPORT ma program odpowiadający Twoim aspiracjom. Nasz pogodny i doświadczony zespół przeniesie Ciebie i Twoją rodzinę na wyższy poziom w środowisku doskonale dostosowanym do dostarczenia tych wyjątkowych wrażeń zimowych.

Witamy w szkole narciarskiej, na którą zasługujesz.

Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym, małym dzieckiem lub dorosłym, TOM-SPORT ma program odpowiadający Twoim aspiracjom. Nasz pogodny i doświadczony zespół przeniesie Ciebie i Twoją rodzinę na wyższy poziom w środowisku doskonale dostosowanym do dostarczenia tych wyjątkowych wrażeń zimowych. Witamy w szkole narciarskiej, na którą zasługujesz.
Istnieje ogromna różnorodność rodzajów lekcji, które prowadzimy. Wiek i umiejętności naszych klientów, ich style uczenia się, ich indywidualne cele, warunki śniegowe i pogodowe itp. To tylko niektóre z czynników. Żadna lekcja nie jest taka sama. W różnych sytuacjach różne elementy stają się coraz ważniejsze, a najlepszym instruktorem narciarstwa jest ten, który potrafi dopasować lekcje do panujących warunków.

Szkoła narciarska
dla dzieci

Twoje dzieci sa pod dobrą opieką w TOM-SPORT. Dzięki naszej szerokiej ofercie dla najmłodszych instruktorzy nauczą młodych adeptów radzenia sobie na śniegu w zabawny i ekscytujący sposób.

Aby mieć pewność, że ich siła, wytrzymałość i koncentracja nie zostaną przytłoczone, przyzwyczajamy dzieci do jazdy na nartach z indywidualnymi instrukcjami na śniegu trwającymi godzinę.

szkoła narciarska dla dzieci
tom-sport świeradów-zdrój

Szkoła narciarska
dla dorosłych

Kiedy staniesz na nartach po raz pierwszy, od razu zobaczysz, że rozpoczęcie pracy nie jest takie trudne. Nasi instruktorzy narciarstwa pokażą Ci, jak to działa, i przeprowadzą Cię przez pierwsze kroki. Jeśli jesteś zaawansowanym narciarzem, możesz również skorzystać z wiedzy naszych trenerów.

Mają mnóstwo wskazówek, które pomogą Ci doskonalić technikę. Nasze instrukcje narciarskie dla dorosłych odbywają się w małych grupach od dwóch uczestników.

Cennik
szkoleń indywidualnych

1 godzina (50 min.)

15,00 zł
  • 1 os. - 100,00 zł
  • 2 os. - 80,00 zł/os.
  • 3 os. - 70,00 zł/os.
  • 4 os. - 60,00 zł/os.

Cennik
szkoleń grupowych

od 5 osób

50,00 zł/os - pierwsza godzina
  • + 5,00 zł opłaty za wyciąg
  • 45,00 zł - Następna godzina
  • Godzina lekcyjna trwa 50 minut. GRATISY w postaci: wyciąg Bajtek, gorący napój (kawa, herbata, czekolada,gorący kubek) lub kanapka.
  • Ceny nie zawierają opłat za inne wyciągi.
  • Przedszkole narciarskie 3h – 150 zł + 50 zł każda następna
  • Przy wykupieniu większych ilości godzin oraz dla grup zorganizowanych możliwe są upusty. Organizujemy również zawody dla dzieci i młodzieży (slalom, tor przeszkód itp.)